Raad

Gemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad
Huidig aantal zetels
21

Leden

Foto van L.A.M. (Leontien) Kompier L.A.M. (Leontien) Kompier (voorzitter) vanaf 15-03-2018
Foto van F.H.A. (Floris) de Boer F.H.A. (Floris) de Boer (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 15-10-2018
Foto van S. (Soledad) van Eijk S. (Soledad) van Eijk (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van A.E. (Annelies) Kloosterboer A.E. (Annelies) Kloosterboer (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van G.J.E. (Ger) Nijman G.J.E. (Ger) Nijman (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van W. (Wim) Nugteren W. (Wim) Nugteren (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van G.J. (Gerard) Rep G.J. (Gerard) Rep (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 18-09-2018
Foto van A. (André) van der Starre A. (André) van der Starre (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van H.J. (Harry) Waal H.J. (Harry) Waal (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 08-05-2018
Foto van R.J. (Rob) Wagenaar R.J. (Rob) Wagenaar (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 08-05-2018
Foto van B. (Ben) Bovenkerk B. (Ben) Bovenkerk (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van A.J.L. (Ton) Buis A.J.L. (Ton) Buis (raadslid)
Foto van B. (Bianca) Bus B. (Bianca) Bus (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van H. (Hans) de Graaf H. (Hans) de Graaf (raadslid)
Foto van J.A. (Jan) Hofman J.A. (Jan) Hofman (raadslid) vanaf 08-05-2018
Foto van G.J.F. (Gerard) Kamper G.J.F. (Gerard) Kamper (raadslid) vanaf 18-09-2018
Foto van C.T.M. (Kees) Molenaar C.T.M. (Kees) Molenaar (raadslid) vanaf 15-10-2018
Foto van M.G.C. (Maurice) Schoutsen M.G.C. (Maurice) Schoutsen (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van I.D.M. (Inez) van Verseveld – Gerrits I.D.M. (Inez) van Verseveld – Gerrits (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van J.D. (Joke) Visser J.D. (Joke) Visser (raadslid)
 

College van B&W

Orgaan informatie

Logo van College van B&W

Leden

Foto van L.A.M. (Leontien) Kompier L.A.M. (Leontien) Kompier (burgemeester) vanaf 15-03-2018
Foto van E. (Erik) Annaert E. (Erik) Annaert (secretaris/directeur)
Foto van A.G.W. (Ad) Jongenelen A.G.W. (Ad) Jongenelen (wethouder) vanaf 08-05-2018
Foto van N. (Nils) Langedijk N. (Nils) Langedijk (wethouder) vanaf 08-05-2018
Foto van M.L. (Marcel) Reijven M.L. (Marcel) Reijven (wethouder) vanaf 08-05-2018
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van G.J. (Garrelt) de Graaf G.J. (Garrelt) de Graaf (raadsgriffier)
Foto van N.A.J. (Nicole) Rutgers-Segers N.A.J. (Nicole) Rutgers-Segers (raadsadviseur / plv. griffier) vanaf 01-01-2018
Foto van J.H. (Henk) Spaak J.H. (Henk) Spaak (medewerker griffie)
 

Forum

Commissie informatie

Logo van Forum

nvt

Leden

Foto van H. (Hans) de Graaf H. (Hans) de Graaf (forumvoorzitter, lid)
Foto van E. (Els) Nieuwland - Rijs E. (Els) Nieuwland - Rijs (forumvoorzitter, lid) vanaf 18-04-2018
Foto van E. (Esther) Bodegraven E. (Esther) Bodegraven (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van B. (Bas) de Boer B. (Bas) de Boer (lid) vanaf 17-04-2018
Foto van F.H.A. (Floris) de Boer F.H.A. (Floris) de Boer (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van S. (Soledad) van Eijk S. (Soledad) van Eijk (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van A.E. (Arthur) Glas A.E. (Arthur) Glas (lid) vanaf 17-04-2018
Foto van G.N. (Greet) Hartog G.N. (Greet) Hartog (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van J.A. (Jan) Hofman J.A. (Jan) Hofman (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van J.G. (Jan) Hoogeboom J.G. (Jan) Hoogeboom (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van E. (Edwin) Iwema E. (Edwin) Iwema (lid) vanaf 17-04-2018
Foto van J.C. (Jacco) Koolaard J.C. (Jacco) Koolaard (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van T.M. (Dirk) Korver T.M. (Dirk) Korver (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van C.T.M. (Kees) Molenaar C.T.M. (Kees) Molenaar (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van G.J. (Gerard) Rep G.J. (Gerard) Rep (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van F.J.A. (Frank) Zutt F.J.A. (Frank) Zutt (lid) vanaf 29-03-2018
 

Commissie Sociaal Domein

Commissie informatie

Logo van Commissie Sociaal Domein

nvt

Leden

Foto van F.J.A. (Frank) Zutt F.J.A. (Frank) Zutt (voorzitter) vanaf 17-04-2018
Foto van E. (Esther) Bodegraven E. (Esther) Bodegraven (lid) vanaf 17-04-2018
Foto van A.E. (Arthur) Glas A.E. (Arthur) Glas (lid) vanaf 17-04-2018
Foto van G.N. (Greet) Hartog G.N. (Greet) Hartog (lid) vanaf 17-07-2018
Foto van E. (Ellen) de Jong E. (Ellen) de Jong (lid) vanaf 17-04-2018
Foto van J. (Jos) Veldboer J. (Jos) Veldboer (lid) vanaf 17-07-2018
 

Dorpsbelang Langedijk

Fractie informatie

Logo van Dorpsbelang Langedijk
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van G.J.E. (Ger) Nijman G.J.E. (Ger) Nijman (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van J.D. (Joke) Visser J.D. (Joke) Visser (raadslid)
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van R.J. (Rob) Wagenaar R.J. (Rob) Wagenaar (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van B. (Bianca) Bus B. (Bianca) Bus (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van H. (Hans) de Graaf H. (Hans) de Graaf (raadslid)
 

Kleurrijk Langedijk

Fractie informatie

Logo van Kleurrijk Langedijk
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van A.E. (Annelies) Kloosterboer A.E. (Annelies) Kloosterboer (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van A.J.L. (Ton) Buis A.J.L. (Ton) Buis (raadslid)
Foto van I.D.M. (Inez) van Verseveld – Gerrits I.D.M. (Inez) van Verseveld – Gerrits (raadslid) vanaf 29-03-2018
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van S. (Soledad) van Eijk S. (Soledad) van Eijk (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van M.G.C. (Maurice) Schoutsen M.G.C. (Maurice) Schoutsen (raadslid) vanaf 29-03-2018
 

Senioren Langedijk

Fractie informatie

Logo van Senioren Langedijk
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van A. (André) van der Starre A. (André) van der Starre (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van B. (Ben) Bovenkerk B. (Ben) Bovenkerk (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van G.N. (Greet) Hartog G.N. (Greet) Hartog (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van J.G. (Jan) Hoogeboom J.G. (Jan) Hoogeboom (lid) vanaf 29-03-2018
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van G.J. (Gerard) Rep G.J. (Gerard) Rep (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 18-09-2018
Foto van J.C. (Jacco) Koolaard J.C. (Jacco) Koolaard (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van F.J.A. (Frank) Zutt F.J.A. (Frank) Zutt (lid) vanaf 29-03-2018
 

Hart voor Langedijk/D66

Fractie informatie

Logo van Hart voor Langedijk/D66
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van F.H.A. (Floris) de Boer F.H.A. (Floris) de Boer (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 15-10-2018
Foto van C.T.M. (Kees) Molenaar C.T.M. (Kees) Molenaar (raadslid) vanaf 15-10-2018
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van W. (Wim) Nugteren W. (Wim) Nugteren (raadslid, fractievoorzitter)
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van H.J. (Harry) Waal H.J. (Harry) Waal (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van T.M. (Dirk) Korver T.M. (Dirk) Korver (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van M. (Marianne) Troostwijk M. (Marianne) Troostwijk (lid) vanaf 29-03-2018