Raad

Gemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad
Aantal zetels op 31-12-2014
21

Leden

Foto van D. (Dirk) Boonstra D. (Dirk) Boonstra (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van A.E. (Annelies) Kloosterboer A.E. (Annelies) Kloosterboer (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van G.J.E. (Ger) Nijman G.J.E. (Ger) Nijman (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van W. (Wim) Nugteren W. (Wim) Nugteren (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van M.L. (Marcel) Reijven M.L. (Marcel) Reijven (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van A.M. (Marian) Schuijt A.M. (Marian) Schuijt (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 03-06-2014
Foto van N. (Klaas) Zwart N. (Klaas) Zwart (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van E.M. (Erica) van As E.M. (Erica) van As (raadslid) tot 26-03-2014
Foto van W. (Wim) van Beek W. (Wim) van Beek (raadslid) tot 26-03-2014
Foto van J. (Jacquelien) de Boer J. (Jacquelien) de Boer (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van A.J.L. (Ton) Buis A.J.L. (Ton) Buis (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van A.W. (Aad) Duijs A.W. (Aad) Duijs (raadslid)
Foto van H. (Hans) de Graaf H. (Hans) de Graaf (raadslid)
Foto van A.T. (Arie) Groen A.T. (Arie) Groen (raadslid) tot 26-03-2014
Foto van B. (Ben) Hoejenbos B. (Ben) Hoejenbos (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van J.A. (Jan) Hofman J.A. (Jan) Hofman (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van P.J.M. (Piet) van Kleef P.J.M. (Piet) van Kleef (raadslid) vanaf 09-09-2014
Foto van M.C.E. (Marion) Kuil M.C.E. (Marion) Kuil (raadslid) tot 26-03-2014
Foto van P.C. (Peter) Kuilman P.C. (Peter) Kuilman (raadslid) tot 26-03-2014
Foto van E. (Els) Nieuwland - Rijs E. (Els) Nieuwland - Rijs (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van E.A. (Elly) de Rijcke-Houkes E.A. (Elly) de Rijcke-Houkes (raadslid) tot 26-03-2014
Foto van H.J.M. (Irma) Schrijver H.J.M. (Irma) Schrijver (raadslid) vanaf 27-03-2014tot 09-09-2014
Foto van M. (Madelon) Swager M. (Madelon) Swager (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van J.D. (Joke) Visser J.D. (Joke) Visser (raadslid)
Foto van R.J. (Rob) Wagenaar R.J. (Rob) Wagenaar (raadslid) vanaf 03-06-2014
Foto van T. (Tineke) Wiersma T. (Tineke) Wiersma (raadslid) tot 26-03-2014
 

College van B&W

Orgaan informatie

Logo van College van B&W

Leden

Foto van E. (Erik) Annaert E. (Erik) Annaert (secretaris/directeur)
Foto van P.J. (Jan Piet) Beers P.J. (Jan Piet) Beers (wethouder)
Foto van B.J.N. (Bert) Fintelman B.J.N. (Bert) Fintelman (wethouder) vanaf 22-04-2014
Foto van J. (Jasper) Nieuwenhuizen J. (Jasper) Nieuwenhuizen (wethouder) vanaf 22-04-2014
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van G.C.I. (Guda) Kager G.C.I. (Guda) Kager (raadsgriffier) vanaf 17-11-2014
Foto van J.H. (Henk) Spaak J.H. (Henk) Spaak (medewerker griffie)
 

Forum

Commissie informatie

Logo van Forum

nvt

Leden

Foto van H. (Hans) de Graaf H. (Hans) de Graaf (forumvoorzitter, lid)
Foto van W. (Willemien) Koning-Hoeve W. (Willemien) Koning-Hoeve (forumvoorzitter, lid)
Foto van A.M. (Marian) Schuijt A.M. (Marian) Schuijt (forumvoorzitter, lid) vanaf 24-06-2014
Foto van M. (Madelon) Swager M. (Madelon) Swager (forumvoorzitter, lid)
Foto van E.M. (Erica) van As E.M. (Erica) van As (lid) tot 26-03-2014
Foto van K.W. (Karel) Balder K.W. (Karel) Balder (lid) tot 26-03-2014
Foto van W. (Wim) van Beek W. (Wim) van Beek (lid) tot 26-03-2014
Foto van L.J. (Leo) Bos L.J. (Leo) Bos (lid) tot 26-03-2014
Foto van A.J.L. (Ton) Buis A.J.L. (Ton) Buis (lid) vanaf 27-03-2014
Foto van W.P. (Wim) Dekker W.P. (Wim) Dekker (lid) tot 26-03-2014
Foto van A.A. (Adri) Deurloo-van der Plas A.A. (Adri) Deurloo-van der Plas (lid) tot 26-03-2014
Foto van Dhr. J.A. (Johan) van Dongen Dhr. J.A. (Johan) van Dongen (lid) tot 16-12-2014
Foto van J.A.J.G.M. (Jef) van Esch J.A.J.G.M. (Jef) van Esch (lid) tot 26-03-2014
Foto van K.J.H. (Karel) Fouraschen K.J.H. (Karel) Fouraschen (lid) tot 26-03-2014
Foto van P. (Pieter) de Graaf P. (Pieter) de Graaf (lid) vanaf 27-03-2014
Foto van A.T. (Arie) Groen A.T. (Arie) Groen (lid) tot 26-03-2014
Foto van P.J.M. (Piet) van Kleef P.J.M. (Piet) van Kleef (lid) vanaf 09-09-2014
Foto van T.M. (Dirk) Korver T.M. (Dirk) Korver (lid) tot 26-03-2014
Foto van M.C.E. (Marion) Kuil M.C.E. (Marion) Kuil (lid) tot 26-03-2014
Foto van P.C. (Peter) Kuilman P.C. (Peter) Kuilman (lid) tot 26-03-2014
Foto van E. (Els) Nieuwland - Rijs E. (Els) Nieuwland - Rijs (lid) vanaf 27-03-2014
Foto van W. (Wim) Nugteren W. (Wim) Nugteren (lid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr. N.J. (Nico) Pereboom Dhr. N.J. (Nico) Pereboom (lid) vanaf 27-03-2014
Foto van E.A. (Elly) de Rijcke-Houkes E.A. (Elly) de Rijcke-Houkes (lid) vanaf 27-03-2014
Foto van W.A. (Anneke) van Santen W.A. (Anneke) van Santen (lid) vanaf 27-03-2014
Foto van H.J.M. (Irma) Schrijver H.J.M. (Irma) Schrijver (lid) vanaf 27-03-2014tot 09-09-2014
Foto van H.W. (Henk) van der Sluis H.W. (Henk) van der Sluis (lid) vanaf 04-06-2014tot 05-06-2014
Foto van H.W. (Henk) van der Sluis H.W. (Henk) van der Sluis (lid) vanaf 04-06-2014
Foto van J. (Jan) Vlug J. (Jan) Vlug (lid) tot 26-03-2014
Foto van G. (Giel) Werner G. (Giel) Werner (lid) vanaf 04-06-2014
Foto van T. (Tineke) Wiersma T. (Tineke) Wiersma (lid) tot 26-03-2014
Foto van C.M.M. (Tiny) Zandbergen C.M.M. (Tiny) Zandbergen (lid) tot 26-03-2014
 

Commissie Sociaal Domein

Commissie informatie

Logo van Commissie Sociaal Domein

nvt

Leden

 

Auditcommissie

Commissie informatie

Logo van Auditcommissie

nvt

Leden

Foto van G.F. (Fred) Ruiten G.F. (Fred) Ruiten (voorzitter) vanaf 22-04-2014
Foto van J.T. (Jorrit) Bakkum J.T. (Jorrit) Bakkum (lid) vanaf 22-04-2014
Foto van B. (Ben) Hoejenbos B. (Ben) Hoejenbos (lid) vanaf 22-04-2014
Foto van P.J.M. (Piet) van Kleef P.J.M. (Piet) van Kleef (lid) vanaf 22-04-2014
 

Klankbordgroep Rekenkamer

Commissie informatie

Logo van Klankbordgroep Rekenkamer

nvt

Leden

Foto van J.A. (Jan) Hofman J.A. (Jan) Hofman (lid) vanaf 22-04-2014
Foto van W. (Wim) Nugteren W. (Wim) Nugteren (lid) vanaf 22-04-2014
Foto van M.L. (Marcel) Reijven M.L. (Marcel) Reijven (lid) vanaf 22-04-2014
 

Dorpsbelang Langedijk

Fractie informatie

Logo van Dorpsbelang Langedijk
Aantal zetels op 31-12-2014
5

Leden

Foto van G.J.E. (Ger) Nijman G.J.E. (Ger) Nijman (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van A.W. (Aad) Duijs A.W. (Aad) Duijs (raadslid)
Foto van J.D. (Joke) Visser J.D. (Joke) Visser (raadslid)
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2014
4

Leden

Foto van H. (Hans) de Graaf H. (Hans) de Graaf (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van R.J. (Rob) Wagenaar R.J. (Rob) Wagenaar (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 03-06-2014
Foto van H. (Hans) de Graaf H. (Hans) de Graaf (raadslid)
Foto van J.A. (Jan) Hofman J.A. (Jan) Hofman (raadslid)
Foto van M.C.E. (Marion) Kuil M.C.E. (Marion) Kuil (raadslid) tot 26-03-2014
Foto van P.C. (Peter) Kuilman P.C. (Peter) Kuilman (raadslid) tot 26-03-2014
Foto van W. (Wim) van Beek W. (Wim) van Beek (lid) tot 26-03-2014
Foto van P. (Pieter) de Graaf P. (Pieter) de Graaf (lid) vanaf 27-03-2014
Foto van H.W. (Henk) van der Sluis H.W. (Henk) van der Sluis (lid) vanaf 04-06-2014tot 05-06-2014
Foto van H.W. (Henk) van der Sluis H.W. (Henk) van der Sluis (lid) vanaf 04-06-2014
Foto van J. (Jan) Vlug J. (Jan) Vlug (lid) tot 26-03-2014
 

Kleurrijk Langedijk

Fractie informatie

Logo van Kleurrijk Langedijk
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van A.M. (Marian) Schuijt A.M. (Marian) Schuijt (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 03-06-2014
Foto van A.T. (Arie) Groen A.T. (Arie) Groen (raadslid) tot 26-03-2014
Foto van K.W. (Karel) Balder K.W. (Karel) Balder (lid) tot 26-03-2014
Foto van L.J. (Leo) Bos L.J. (Leo) Bos (lid) tot 26-03-2014
Foto van A.A. (Adri) Deurloo-van der Plas A.A. (Adri) Deurloo-van der Plas (lid) tot 26-03-2014
Foto van G. (Giel) Werner G. (Giel) Werner (lid) vanaf 04-06-2014
 

Hart voor Langedijk/D66

Fractie informatie

Logo van Hart voor Langedijk/D66
Aantal zetels op 31-12-2014
4

Leden

Foto van D. (Dirk) Boonstra D. (Dirk) Boonstra (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van N. (Nils) Langedijk N. (Nils) Langedijk (raadslid)
Foto van J.A.J.G.M. (Jef) van Esch J.A.J.G.M. (Jef) van Esch (lid) tot 26-03-2014
Foto van Dhr. N.J. (Nico) Pereboom Dhr. N.J. (Nico) Pereboom (lid) vanaf 27-03-2014
Foto van W.A. (Anneke) van Santen W.A. (Anneke) van Santen (lid) vanaf 27-03-2014
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van E.M. (Erica) van As E.M. (Erica) van As (raadslid, fractievoorzitter) tot 26-03-2014
Foto van W. (Wim) Nugteren W. (Wim) Nugteren (raadslid, fractievoorzitter)
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van H.J. (Harry) Waal H.J. (Harry) Waal (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van T.M. (Dirk) Korver T.M. (Dirk) Korver (lid) tot 26-03-2014
Foto van T. (Tineke) Wiersma T. (Tineke) Wiersma (lid) tot 26-03-2014