Raad

Gemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad
Aantal zetels op 31-12-2015
21

Leden

Foto van D. (Dirk) Boonstra D. (Dirk) Boonstra (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van A.E. (Annelies) Kloosterboer A.E. (Annelies) Kloosterboer (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van G.J.E. (Ger) Nijman G.J.E. (Ger) Nijman (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van W. (Wim) Nugteren W. (Wim) Nugteren (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van M.L. (Marcel) Reijven M.L. (Marcel) Reijven (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van A.M. (Marian) Schuijt A.M. (Marian) Schuijt (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van N. (Klaas) Zwart N. (Klaas) Zwart (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van A.J.L. (Ton) Buis A.J.L. (Ton) Buis (raadslid)
Foto van A.W. (Aad) Duijs A.W. (Aad) Duijs (raadslid)
Foto van H. (Hans) de Graaf H. (Hans) de Graaf (raadslid)
Foto van B. (Ben) Hoejenbos B. (Ben) Hoejenbos (raadslid)
Foto van J.A. (Jan) Hofman J.A. (Jan) Hofman (raadslid)
Foto van G.J.F. (Gerard) Kamper G.J.F. (Gerard) Kamper (raadslid) vanaf 21-04-2015
Foto van W. (Willemien) Koning-Hoeve W. (Willemien) Koning-Hoeve (raadslid) tot 21-04-2015
Foto van M. (Madelon) Swager M. (Madelon) Swager (raadslid)
Foto van J.D. (Joke) Visser J.D. (Joke) Visser (raadslid)
Foto van R.J. (Rob) Wagenaar R.J. (Rob) Wagenaar (raadslid)
 

College van B&W

Orgaan informatie

Logo van College van B&W

Leden

Foto van E. (Erik) Annaert E. (Erik) Annaert (secretaris/directeur)
Foto van P.J. (Jan Piet) Beers P.J. (Jan Piet) Beers (wethouder)
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van G.C.I. (Guda) Kager G.C.I. (Guda) Kager (raadsgriffier)
Foto van J.H. (Henk) Spaak J.H. (Henk) Spaak (medewerker griffie)
 

Forum

Commissie informatie

Logo van Forum

nvt

Leden

Foto van H. (Hans) de Graaf H. (Hans) de Graaf (forumvoorzitter, lid)
Foto van J.A. (Jan) Hofman J.A. (Jan) Hofman (forumvoorzitter, lid) vanaf 03-06-2015
Foto van W. (Willemien) Koning-Hoeve W. (Willemien) Koning-Hoeve (forumvoorzitter, lid) tot 21-04-2015
Foto van A.M. (Marian) Schuijt A.M. (Marian) Schuijt (forumvoorzitter, lid)
Foto van M. (Madelon) Swager M. (Madelon) Swager (forumvoorzitter, lid)
Foto van M.A. (Mohammed Amine) Aït Ochaine M.A. (Mohammed Amine) Aït Ochaine (lid) tot 13-05-2015
Foto van W.P. (Wim) Dekker W.P. (Wim) Dekker (lid) vanaf 12-12-2015
Foto van C.M.A.V. (Caroline) van Kleef C.M.A.V. (Caroline) van Kleef (lid) tot 21-04-2015
Foto van Mw. J.I. (Jenny) Verhagen Mw. J.I. (Jenny) Verhagen (lid) tot 15-12-2015
 

Commissie Sociaal Domein

Commissie informatie

Logo van Commissie Sociaal Domein

nvt

Leden

Foto van R.J. (Rob) Wagenaar R.J. (Rob) Wagenaar (voorzitter) vanaf 17-02-2015
Foto van J. (Jacquelien) de Boer J. (Jacquelien) de Boer (lid) vanaf 17-02-2015
Foto van W. (Wim) Nugteren W. (Wim) Nugteren (lid) vanaf 17-02-2015
Foto van G.J. (Gerard) Rep G.J. (Gerard) Rep (lid) vanaf 17-02-2015
 

Dorpsbelang Langedijk

Fractie informatie

Logo van Dorpsbelang Langedijk
Aantal zetels op 31-12-2015
5

Leden

Foto van G.J.E. (Ger) Nijman G.J.E. (Ger) Nijman (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van A.W. (Aad) Duijs A.W. (Aad) Duijs (raadslid)
Foto van J.D. (Joke) Visser J.D. (Joke) Visser (raadslid)
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2015
4

Leden

 

Kleurrijk Langedijk

Fractie informatie

Logo van Kleurrijk Langedijk
Aantal zetels op 31-12-2015
3

Leden

 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2015
1

Leden

 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2015
2

Leden

Foto van A.M. (Marian) Schuijt A.M. (Marian) Schuijt (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van W. (Willemien) Koning-Hoeve W. (Willemien) Koning-Hoeve (raadslid) tot 21-04-2015
Foto van C.M.A.V. (Caroline) van Kleef C.M.A.V. (Caroline) van Kleef (lid) tot 21-04-2015
 

Hart voor Langedijk/D66

Fractie informatie

Logo van Hart voor Langedijk/D66
Aantal zetels op 31-12-2015
4

Leden

 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2015
1

Leden

 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2015
2

Leden

Foto van H.J. (Harry) Waal H.J. (Harry) Waal (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van M.A. (Mohammed Amine) Aït Ochaine M.A. (Mohammed Amine) Aït Ochaine (lid) tot 13-05-2015