Raad

Gemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad
Aantal zetels op 31-12-2018
21

Leden

Foto van J.Th. (Jan) Hoekema J.Th. (Jan) Hoekema (voorzitter) tot 16-02-2018
Foto van L.A.M. (Leontien) Kompier L.A.M. (Leontien) Kompier (voorzitter) vanaf 15-03-2018
Foto van F.H.A. (Floris) de Boer F.H.A. (Floris) de Boer (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 15-10-2018
Foto van D. (Dirk) Boonstra D. (Dirk) Boonstra (raadslid, fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van S. (Soledad) van Eijk S. (Soledad) van Eijk (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van A.E. (Annelies) Kloosterboer A.E. (Annelies) Kloosterboer (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van N. (Nils) Langedijk N. (Nils) Langedijk (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018tot 08-05-2018
Foto van G.J.E. (Ger) Nijman G.J.E. (Ger) Nijman (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van W. (Wim) Nugteren W. (Wim) Nugteren (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van M.L. (Marcel) Reijven M.L. (Marcel) Reijven (raadslid, fractievoorzitter) tot 08-05-2018
Foto van G.J. (Gerard) Rep G.J. (Gerard) Rep (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 18-09-2018
Foto van A.M. (Marian) Schuijt A.M. (Marian) Schuijt (raadslid, fractievoorzitter) tot 18-09-2018
Foto van A. (André) van der Starre A. (André) van der Starre (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van H.J. (Harry) Waal H.J. (Harry) Waal (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 08-05-2018
Foto van R.J. (Rob) Wagenaar R.J. (Rob) Wagenaar (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 08-05-2018
Foto van N. (Klaas) Zwart N. (Klaas) Zwart (raadslid, fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van J.T. (Jorrit) Bakkum J.T. (Jorrit) Bakkum (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van J. (Jacquelien) de Boer J. (Jacquelien) de Boer (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van F.H.A. (Floris) de Boer F.H.A. (Floris) de Boer (raadslid) vanaf 08-05-2018tot 15-10-2018
Foto van B. (Ben) Bovenkerk B. (Ben) Bovenkerk (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van A.J.L. (Ton) Buis A.J.L. (Ton) Buis (raadslid)
Foto van B. (Bianca) Bus B. (Bianca) Bus (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van H. (Hans) de Graaf H. (Hans) de Graaf (raadslid)
Foto van B. (Ben) Hoejenbos B. (Ben) Hoejenbos (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van J.A. (Jan) Hofman J.A. (Jan) Hofman (raadslid) vanaf 08-05-2018
Foto van J.A. (Jan) Hofman J.A. (Jan) Hofman (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van G.J.F. (Gerard) Kamper G.J.F. (Gerard) Kamper (raadslid) vanaf 18-09-2018
Foto van G.J.F. (Gerard) Kamper G.J.F. (Gerard) Kamper (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van P.J.M. (Piet) van Kleef P.J.M. (Piet) van Kleef (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van N. (Nils) Langedijk N. (Nils) Langedijk (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van C.T.M. (Kees) Molenaar C.T.M. (Kees) Molenaar (raadslid) vanaf 15-10-2018
Foto van J. (Jasper) Nieuwenhuizen J. (Jasper) Nieuwenhuizen (raadslid) vanaf 29-03-2018tot 08-05-2018
Foto van G.J. (Gerard) Rep G.J. (Gerard) Rep (raadslid) vanaf 29-03-2018tot 18-09-2018
Foto van M.G.C. (Maurice) Schoutsen M.G.C. (Maurice) Schoutsen (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van M. (Madelon) Swager M. (Madelon) Swager (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van I.D.M. (Inez) van Verseveld – Gerrits I.D.M. (Inez) van Verseveld – Gerrits (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van J.D. (Joke) Visser J.D. (Joke) Visser (raadslid)
Foto van R.J. (Rob) Wagenaar R.J. (Rob) Wagenaar (raadslid) tot 08-05-2018
Foto van L.C. (Lea) van der Zee L.C. (Lea) van der Zee (raadslid) vanaf 29-03-2018tot 08-05-2018
 

College van B&W

Orgaan informatie

Logo van College van B&W

Leden

Foto van J.Th. (Jan) Hoekema J.Th. (Jan) Hoekema (burgemeester) tot 16-02-2018
Foto van L.A.M. (Leontien) Kompier L.A.M. (Leontien) Kompier (burgemeester) vanaf 15-03-2018
Foto van E. (Erik) Annaert E. (Erik) Annaert (secretaris/directeur)
Foto van P.J. (Jan Piet) Beers P.J. (Jan Piet) Beers (wethouder) tot 08-05-2018
Foto van A.G.W. (Ad) Jongenelen A.G.W. (Ad) Jongenelen (wethouder) vanaf 08-05-2018
Foto van N. (Nils) Langedijk N. (Nils) Langedijk (wethouder) vanaf 08-05-2018
Foto van M.L. (Marcel) Reijven M.L. (Marcel) Reijven (wethouder) vanaf 08-05-2018
Foto van G.J. (Gerard) Rep G.J. (Gerard) Rep (wethouder) tot 08-05-2018
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van G.J. (Garrelt) de Graaf G.J. (Garrelt) de Graaf (raadsgriffier)
Foto van N.A.J. (Nicole) Rutgers-Segers N.A.J. (Nicole) Rutgers-Segers (raadsadviseur / plv. griffier) vanaf 01-01-2018
Foto van J.H. (Henk) Spaak J.H. (Henk) Spaak (medewerker griffie)
 

Forum

Commissie informatie

Logo van Forum

Leden

Foto van H. (Hans) de Graaf H. (Hans) de Graaf (forumvoorzitter, lid)
Foto van J.A. (Jan) Hofman J.A. (Jan) Hofman (forumvoorzitter, lid) tot 28-03-2018
Foto van E. (Els) Nieuwland - Rijs E. (Els) Nieuwland - Rijs (forumvoorzitter, lid) vanaf 18-04-2018
Foto van A.M. (Marian) Schuijt A.M. (Marian) Schuijt (forumvoorzitter, lid) tot 28-03-2018
Foto van M. (Madelon) Swager M. (Madelon) Swager (forumvoorzitter, lid) tot 28-03-2018
Foto van J.T. (Jorrit) Bakkum J.T. (Jorrit) Bakkum (lid) tot 28-03-2018
Foto van E. (Esther) Bodegraven E. (Esther) Bodegraven (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van B. (Bas) de Boer B. (Bas) de Boer (lid) tot 28-03-2018
Foto van F.H.A. (Floris) de Boer F.H.A. (Floris) de Boer (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van J. (Jacquelien) de Boer J. (Jacquelien) de Boer (lid) tot 28-03-2018
Foto van B. (Bas) de Boer B. (Bas) de Boer (lid) vanaf 17-04-2018
Foto van D. (Dirk) Boonstra D. (Dirk) Boonstra (lid) tot 28-03-2018
Foto van B. (Ben) Bovenkerk B. (Ben) Bovenkerk (lid) tot 30-01-2018
Foto van B. (Ben) Bovenkerk B. (Ben) Bovenkerk (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van C. (Corry) Broersen C. (Corry) Broersen (lid) vanaf 12-12-2018
Foto van S. (Soledad) van Eijk S. (Soledad) van Eijk (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van A.E. (Arthur) Glas A.E. (Arthur) Glas (lid) vanaf 17-04-2018
Foto van A.E. (Arthur) Glas A.E. (Arthur) Glas (lid) tot 28-03-2018
Foto van G.N. (Greet) Hartog G.N. (Greet) Hartog (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van J.A. (Jan) Hofman J.A. (Jan) Hofman (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van J.G. (Jan) Hoogeboom J.G. (Jan) Hoogeboom (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van E. (Edwin) Iwema E. (Edwin) Iwema (lid) vanaf 17-04-2018
Foto van J.C. (Jacco) Koolaard J.C. (Jacco) Koolaard (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van T.M. (Dirk) Korver T.M. (Dirk) Korver (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van N. (Nils) Langedijk N. (Nils) Langedijk (lid) tot 08-05-2018
Foto van J. (Jorrit) Mol J. (Jorrit) Mol (lid) tot 06-09-2018
Foto van C.T.M. (Kees) Molenaar C.T.M. (Kees) Molenaar (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van J. (Jasper) Nieuwenhuizen J. (Jasper) Nieuwenhuizen (lid) vanaf 28-03-2018tot 08-05-2018
Foto van E. (Els) Nieuwland - Rijs E. (Els) Nieuwland - Rijs (lid) tot 17-04-2018
Foto van M.L. (Marcel) Reijven M.L. (Marcel) Reijven (lid) tot 08-05-2018
Foto van G.J. (Gerard) Rep G.J. (Gerard) Rep (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van E.A. (Elly) de Rijcke-Houkes E.A. (Elly) de Rijcke-Houkes (lid) tot 28-03-2018
Foto van M.G.C. (Maurice) Schoutsen M.G.C. (Maurice) Schoutsen (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van A.M. (Marian) Schuijt A.M. (Marian) Schuijt (lid) tot 28-03-2018
Foto van A. (André) van der Starre A. (André) van der Starre (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van L.C. (Loes) van Staveren-Pouwels L.C. (Loes) van Staveren-Pouwels (lid) vanaf 17-04-2018
Foto van M. (Madelon) Swager M. (Madelon) Swager (lid) vanaf 29-03-2018tot 08-10-2018
Foto van M. (Marianne) Troostwijk M. (Marianne) Troostwijk (lid) vanaf 29-03-2018tot 20-12-2018
Foto van J. (Jos) Veldboer J. (Jos) Veldboer (lid) vanaf 17-07-2018
Foto van N.J. (Nico) van der Wel N.J. (Nico) van der Wel (lid) tot 28-03-2018
Foto van G. (Giel) Werner G. (Giel) Werner (lid) tot 28-03-2018
Foto van L.C. (Lea) van der Zee L.C. (Lea) van der Zee (lid) tot 15-10-2018
Foto van F.J.A. (Frank) Zutt F.J.A. (Frank) Zutt (lid) vanaf 29-03-2018
 

Commissie Sociaal Domein

Commissie informatie

Logo van Commissie Sociaal Domein

Leden

Foto van R.J. (Rob) Wagenaar R.J. (Rob) Wagenaar (voorzitter) tot 21-03-2018
Foto van F.J.A. (Frank) Zutt F.J.A. (Frank) Zutt (voorzitter) vanaf 17-04-2018
Foto van E. (Esther) Bodegraven E. (Esther) Bodegraven (lid) vanaf 17-04-2018
Foto van J. (Jacquelien) de Boer J. (Jacquelien) de Boer (lid) tot 28-03-2018
Foto van A.E. (Arthur) Glas A.E. (Arthur) Glas (lid) vanaf 17-04-2018
Foto van G.N. (Greet) Hartog G.N. (Greet) Hartog (lid) vanaf 17-07-2018
Foto van J.A. (Jan) Hofman J.A. (Jan) Hofman (lid) vanaf 17-04-2018tot 16-05-2018
Foto van E. (Ellen) de Jong E. (Ellen) de Jong (lid) vanaf 17-04-2018
Foto van W. (Wim) Nugteren W. (Wim) Nugteren (lid) tot 21-03-2018
Foto van A. (André) van der Starre A. (André) van der Starre (lid) vanaf 17-04-2018tot 17-07-2018
Foto van J. (Jos) Veldboer J. (Jos) Veldboer (lid) vanaf 17-07-2018
Foto van L.C. (Lea) van der Zee L.C. (Lea) van der Zee (lid) vanaf 17-04-2018tot 15-10-2018
 

Auditcommissie

Commissie informatie

Logo van Auditcommissie

Leden

Foto van G.F. (Fred) Ruiten G.F. (Fred) Ruiten (voorzitter) tot 28-03-2018
Foto van A.M. (Marian) Schuijt A.M. (Marian) Schuijt (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van J.T. (Jorrit) Bakkum J.T. (Jorrit) Bakkum (lid) tot 28-03-2018
Foto van B. (Ben) Hoejenbos B. (Ben) Hoejenbos (lid) tot 28-03-2018
Foto van P.J.M. (Piet) van Kleef P.J.M. (Piet) van Kleef (lid) tot 28-03-2018
 

Klankbordgroep Rekenkamer

Commissie informatie

Logo van Klankbordgroep Rekenkamer

Leden

Foto van J.A. (Jan) Hofman J.A. (Jan) Hofman (lid) tot 28-03-2018
Foto van J. (Jorrit) Mol J. (Jorrit) Mol (lid) tot 06-09-2018
Foto van C.T.M. (Kees) Molenaar C.T.M. (Kees) Molenaar (lid) vanaf 19-09-2018
Foto van G.J.E. (Ger) Nijman G.J.E. (Ger) Nijman (lid) tot 21-03-2018
Foto van W. (Wim) Nugteren W. (Wim) Nugteren (lid) tot 28-03-2018
Foto van M.L. (Marcel) Reijven M.L. (Marcel) Reijven (lid) tot 28-03-2018
 

Dorpsbelang Langedijk

Fractie informatie

Logo van Dorpsbelang Langedijk
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van G.J.E. (Ger) Nijman G.J.E. (Ger) Nijman (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van J.D. (Joke) Visser J.D. (Joke) Visser (raadslid)
Foto van M. (Madelon) Swager M. (Madelon) Swager (lid) tot 08-10-2018
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van H. (Hans) de Graaf H. (Hans) de Graaf (raadslid, fractievoorzitter) tot 08-05-2018
Foto van R.J. (Rob) Wagenaar R.J. (Rob) Wagenaar (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van B. (Bianca) Bus B. (Bianca) Bus (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van H. (Hans) de Graaf H. (Hans) de Graaf (raadslid)
Foto van J.A. (Jan) Hofman J.A. (Jan) Hofman (raadslid)
Foto van J. (Jasper) Nieuwenhuizen J. (Jasper) Nieuwenhuizen (raadslid) vanaf 29-03-2018tot 08-05-2018
Foto van B. (Bianca) Bus B. (Bianca) Bus (lid) tot 28-03-2018
Foto van J. (Jos) Veldboer J. (Jos) Veldboer (lid) vanaf 17-07-2018
 

Kleurrijk Langedijk

Fractie informatie

Logo van Kleurrijk Langedijk
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van A.E. (Annelies) Kloosterboer A.E. (Annelies) Kloosterboer (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van J.T. (Jorrit) Bakkum J.T. (Jorrit) Bakkum (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van A.J.L. (Ton) Buis A.J.L. (Ton) Buis (raadslid)
Foto van I.D.M. (Inez) van Verseveld – Gerrits I.D.M. (Inez) van Verseveld – Gerrits (raadslid) vanaf 29-03-2018tot 10-11-2018
Foto van E. (Esther) Bodegraven E. (Esther) Bodegraven (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van N.J. (Nico) van der Wel N.J. (Nico) van der Wel (lid) tot 28-03-2018
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van S. (Soledad) van Eijk S. (Soledad) van Eijk (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van N. (Klaas) Zwart N. (Klaas) Zwart (raadslid, fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van M.G.C. (Maurice) Schoutsen M.G.C. (Maurice) Schoutsen (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van E.A. (Elly) de Rijcke-Houkes E.A. (Elly) de Rijcke-Houkes (lid) tot 28-03-2018
Foto van N. (Klaas) Zwart N. (Klaas) Zwart (lid) vanaf 29-03-2018
 

Senioren Langedijk

Fractie informatie

Logo van Senioren Langedijk
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van A. (André) van der Starre A. (André) van der Starre (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van B. (Ben) Bovenkerk B. (Ben) Bovenkerk (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van G.N. (Greet) Hartog G.N. (Greet) Hartog (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van J.G. (Jan) Hoogeboom J.G. (Jan) Hoogeboom (lid) vanaf 29-03-2018
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van G.J. (Gerard) Rep G.J. (Gerard) Rep (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 18-09-2018
Foto van A.M. (Marian) Schuijt A.M. (Marian) Schuijt (raadslid, fractievoorzitter) tot 18-09-2018
Foto van G.J. (Gerard) Rep G.J. (Gerard) Rep (raadslid) vanaf 29-03-2018tot 18-09-2018
Foto van I.D.M. (Inez) van Verseveld – Gerrits I.D.M. (Inez) van Verseveld – Gerrits (raadslid) vanaf 13-11-2018
Foto van C. (Corry) Broersen C. (Corry) Broersen (lid) vanaf 12-12-2018
Foto van G.J.F. (Gerard) Kamper G.J.F. (Gerard) Kamper (lid) vanaf 29-03-2018tot 18-09-2018
Foto van J.C. (Jacco) Koolaard J.C. (Jacco) Koolaard (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van G. (Giel) Werner G. (Giel) Werner (lid) tot 28-03-2018
Foto van F.J.A. (Frank) Zutt F.J.A. (Frank) Zutt (lid) vanaf 29-03-2018
 

Hart voor Langedijk/D66

Fractie informatie

Logo van Hart voor Langedijk/D66
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van F.H.A. (Floris) de Boer F.H.A. (Floris) de Boer (raadslid, fractievoorzitter) vanaf 15-10-2018
Foto van D. (Dirk) Boonstra D. (Dirk) Boonstra (raadslid, fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van F.H.A. (Floris) de Boer F.H.A. (Floris) de Boer (raadslid) vanaf 08-05-2018tot 15-10-2018
Foto van J. (Jacquelien) de Boer J. (Jacquelien) de Boer (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van N. (Nils) Langedijk N. (Nils) Langedijk (raadslid) tot 08-05-2018
Foto van C.T.M. (Kees) Molenaar C.T.M. (Kees) Molenaar (raadslid) vanaf 15-10-2018
Foto van L.C. (Lea) van der Zee L.C. (Lea) van der Zee (raadslid) vanaf 29-03-2018tot 08-05-2018
Foto van J. (Jorrit) Mol J. (Jorrit) Mol (lid) tot 06-09-2018
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van W. (Wim) Nugteren W. (Wim) Nugteren (raadslid, fractievoorzitter)
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van H.J. (Harry) Waal H.J. (Harry) Waal (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van T.M. (Dirk) Korver T.M. (Dirk) Korver (lid) vanaf 29-03-2018
Foto van M. (Marianne) Troostwijk M. (Marianne) Troostwijk (lid) vanaf 29-03-2018tot 20-12-2018