Raad

Gemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad
Huidig aantal zetels
21

Leden

Foto van F.H.A. (Floris) de Boer F.H.A. (Floris) de Boer (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van S. (Soledad) van Eijk S. (Soledad) van Eijk (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van A.E. (Annelies) Kloosterboer A.E. (Annelies) Kloosterboer (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van G.J.E. (Ger) Nijman G.J.E. (Ger) Nijman (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van W. (Wim) Nugteren W. (Wim) Nugteren (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van G.J. (Gerard) Rep G.J. (Gerard) Rep (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van A. (André) van der Starre A. (André) van der Starre (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van H.J. (Harry) Waal H.J. (Harry) Waal (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van R.J. (Rob) Wagenaar R.J. (Rob) Wagenaar (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van B. (Ben) Bovenkerk B. (Ben) Bovenkerk (raadslid) tot 25-03-2019
Foto van A.J.L. (Ton) Buis A.J.L. (Ton) Buis (raadslid)
Foto van B. (Bianca) Bus B. (Bianca) Bus (raadslid)
Foto van H. (Hans) de Graaf H. (Hans) de Graaf (raadslid)
Foto van G.N. (Greet) Hartog G.N. (Greet) Hartog (raadslid) vanaf 26-03-2019
Foto van J.A. (Jan) Hofman J.A. (Jan) Hofman (raadslid)
Foto van C.T.M. (Kees) Molenaar C.T.M. (Kees) Molenaar (raadslid) tot 03-02-2019
Foto van J.D. (Joke) Visser J.D. (Joke) Visser (raadslid)
Foto van L.C. (Lea) van der Zee L.C. (Lea) van der Zee (raadslid) vanaf 04-02-2019
 

College van B&W

Orgaan informatie

Logo van College van B&W

Leden

Foto van L.A.M. (Leontien) Kompier L.A.M. (Leontien) Kompier (burgemeester)
Foto van E. (Erik) Annaert E. (Erik) Annaert (secretaris/directeur)
Foto van N. (Nils) Langedijk N. (Nils) Langedijk (wethouder)
Foto van M.L. (Marcel) Reijven M.L. (Marcel) Reijven (wethouder)
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van G.J. (Garrelt) de Graaf G.J. (Garrelt) de Graaf (raadsgriffier) tot 01-08-2019
Foto van Ronald Vennik Ronald Vennik (raadsgriffier) vanaf 01-09-2019
Foto van N.A.J. (Nicole) Rutgers-Segers N.A.J. (Nicole) Rutgers-Segers (raadsadviseur / plv. griffier)
Foto van J.H. (Henk) Spaak J.H. (Henk) Spaak (medewerker griffie)
 

Forum

Commissie informatie

Logo van Forum

Leden

Foto van H. (Hans) de Graaf H. (Hans) de Graaf (forumvoorzitter, lid)
Foto van E. (Els) Nieuwland - Rijs E. (Els) Nieuwland - Rijs (forumvoorzitter, lid)
Foto van B. (Ben) Bovenkerk B. (Ben) Bovenkerk (lid) tot 25-03-2019
Foto van P.M.W.D. (Petra) Feenstra P.M.W.D. (Petra) Feenstra (lid) vanaf 26-03-2019
Foto van B. (Ben) Hoejenbos B. (Ben) Hoejenbos (lid) tot 09-07-2019
Foto van C.G.M. (Carla) van Hoorn C.G.M. (Carla) van Hoorn (lid) vanaf 26-02-2019
Foto van J. (Joris) Koning J. (Joris) Koning (lid) vanaf 09-07-2019
Foto van J.C. (Jacco) Koolaard J.C. (Jacco) Koolaard (lid) tot 07-05-2019
Foto van P.H. (Pauline) Rep P.H. (Pauline) Rep (lid) vanaf 08-05-2019
Foto van M.A. (Mark) Splinter M.A. (Mark) Splinter (lid) tot 09-07-2019
Foto van L.C. (Loes) van Staveren-Pouwels L.C. (Loes) van Staveren-Pouwels (lid) tot 29-01-2019
Foto van L.C. (Lea) van der Zee L.C. (Lea) van der Zee (lid) vanaf 04-02-2019
 

Commissie Sociaal Domein

Commissie informatie

Logo van Commissie Sociaal Domein

Leden

Foto van F.J.A. (Frank) Zutt F.J.A. (Frank) Zutt (voorzitter)
Foto van G.N. (Greet) Hartog G.N. (Greet) Hartog (lid) tot 07-05-2019
Foto van J.A. (Jan) Hofman J.A. (Jan) Hofman (lid) vanaf 09-07-2019
Foto van J.G. (Jan) Hoogeboom J.G. (Jan) Hoogeboom (lid) vanaf 08-05-2019
Foto van J. (Jos) Veldboer J. (Jos) Veldboer (lid) tot 09-07-2019
 

Auditcommissie

Commissie informatie

Logo van Auditcommissie

Leden

Foto van B. (Ben) Bovenkerk B. (Ben) Bovenkerk (lid) tot 25-03-2019
Foto van B. (Ben) Hoejenbos B. (Ben) Hoejenbos (lid) tot 09-07-2019
Foto van A. (André) van der Starre A. (André) van der Starre (lid) vanaf 08-05-2019
 

Dorpsbelang Langedijk

Fractie informatie

Logo van Dorpsbelang Langedijk
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van G.J.E. (Ger) Nijman G.J.E. (Ger) Nijman (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van J.D. (Joke) Visser J.D. (Joke) Visser (raadslid)
Foto van C.G.M. (Carla) van Hoorn C.G.M. (Carla) van Hoorn (lid) vanaf 26-02-2019
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van R.J. (Rob) Wagenaar R.J. (Rob) Wagenaar (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van B. (Bianca) Bus B. (Bianca) Bus (raadslid)
Foto van H. (Hans) de Graaf H. (Hans) de Graaf (raadslid)
Foto van J.A. (Jan) Hofman J.A. (Jan) Hofman (raadslid)
Foto van B. (Ben) Hoejenbos B. (Ben) Hoejenbos (lid) tot 09-07-2019
Foto van L.C. (Loes) van Staveren-Pouwels L.C. (Loes) van Staveren-Pouwels (lid) tot 29-01-2019
 

Kleurrijk Langedijk

Fractie informatie

Logo van Kleurrijk Langedijk
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van A.E. (Annelies) Kloosterboer A.E. (Annelies) Kloosterboer (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van A.J.L. (Ton) Buis A.J.L. (Ton) Buis (raadslid)
Foto van M.A. (Mark) Splinter M.A. (Mark) Splinter (lid) tot 09-07-2019
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Huidig aantal zetels
2

Leden

 

Senioren Langedijk

Fractie informatie

Logo van Senioren Langedijk
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van A. (André) van der Starre A. (André) van der Starre (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van B. (Ben) Bovenkerk B. (Ben) Bovenkerk (raadslid) tot 25-03-2019
Foto van G.N. (Greet) Hartog G.N. (Greet) Hartog (raadslid) vanaf 26-03-2019
Foto van G.N. (Greet) Hartog G.N. (Greet) Hartog (lid) tot 26-03-2019
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van G.J. (Gerard) Rep G.J. (Gerard) Rep (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van J.C. (Jacco) Koolaard J.C. (Jacco) Koolaard (lid) tot 07-05-2019
Foto van P.H. (Pauline) Rep P.H. (Pauline) Rep (lid) vanaf 08-05-2019
 

Hart voor Langedijk/D66

Fractie informatie

Logo van Hart voor Langedijk/D66
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van F.H.A. (Floris) de Boer F.H.A. (Floris) de Boer (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van C.T.M. (Kees) Molenaar C.T.M. (Kees) Molenaar (raadslid) tot 03-02-2019
Foto van L.C. (Lea) van der Zee L.C. (Lea) van der Zee (raadslid) vanaf 04-02-2019
Foto van C.T.M. (Kees) Molenaar C.T.M. (Kees) Molenaar (lid) vanaf 04-02-2019
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van W. (Wim) Nugteren W. (Wim) Nugteren (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van J. (Joris) Koning J. (Joris) Koning (lid) vanaf 09-07-2019
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van H.J. (Harry) Waal H.J. (Harry) Waal (raadslid, fractievoorzitter)
Foto van P.M.W.D. (Petra) Feenstra P.M.W.D. (Petra) Feenstra (lid) vanaf 26-03-2019